ussr

Радянський союз – це коли мого прадіда застрелили і забрали тіло й прабабуся ховала закриту домовину. А також до самої смерті боялась про нього говорити.

Радянський союз – це коли у іншої прабабусі відкрилась шизофренія через те що після депортації й роботи остарбайтером на Рейх її ганяли по всіх НКВС області а потім вивезли в Польщу роз’єднавши з бабусею і прадідом за операцією “Вісла”.

Радянський союз – це коли на Поволжі голод, на Кубані голод, в Україні голод, а комуністична влада продає все більше зерна капіталістам.

Радянський союз – це коли Симоненка за українське спрямування закрили в мавп’ятнику й забили майже до смерті, спровокувавши рак нирок.

Радянський союз – це коли у селян не було паспортів до шісдесятих років і вони були змушені працювати де й народились, бо у місті чи деінде вони ніхто і звати їх ніяк.

Радянський союз – це коли Хвильового знайшли мертвого з двома дірками в голові від револьвера й визначили суїцид. І це абсолютно не було пов’язано з його закликом “Геть від Москви! Дайош Європу!”

Радянський союз – це коли ти відомий інженер Сергій Корольов, однак їдеш в Бутирську тюрму, де тобі ламають обидві щелепи графином для води й ти все ж підписуєш зізнання. А потім нащадки тих же чекістів вважають тебе своїм, росіянином.

Радянський союз – це коли ветеранів Другої світової, що лишились каліками, борячись за свою країну й своїх дітей, висилають в Сибір й добивають вже назовсім.

Радянський союз – це три сорти ковбаси і одинадцять сортів п’ятдесят восьмої статті за політичну контрреволюцію, від десяти до двадцяти п’яти років при строку за вбивство до 15.

Радянський союз це “Бабы еще нарожают!” і Жуков, що веде дивізії під ядерний вибух просто для перевірки впливу радіації.

Радянський союз це сім мільйонів українців перемелених жернами індустріалізації й іще десятки років відновлення українського суспільства, культури і генофонду після розпаду імперії.

Радянський союз це коли росіяни й досі вважають нас такими же як вони, не іншим народом, а просто блудними дітьми, що відбились від старшого брата на основі катувань, асиміляції й знищення цілих поколінь українців й розрідження їх нації своїми безхатьками й бурлаками.

Радянський союз це сяйне минуле в яке варто повертатись тільки росіянам, тільки в ізоляції сучасної РФ і тільки у 37 доленосний рік

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here