Головні події тижня від #НаступІнформБюро

1) ППУПП зустрінеться зі своїм чорним покровителем Бараком Обамою у Варшаві під час проведення саміту НАТО 8-9 липня. Чекаємо на нові кредити.

2) Нова Швейцарія (ДНР) анонсувала проведення націоналізації українського майна на своїй території. Цікаво чим вони займалися останні 2 роки.

3) Учасників збройного конфлікту, що відбувся на Закарпатті між Правим Сектором і місцевою мафією, звинувачують у тероризмі. Також зазначається у звіті ГПУ, що підозрювані скоїли ряд тяжких злочинів на території Львівської та Закарпатської області протягом 2014-2015 років.

4) Президент підписав указ про демобілізацію п’ятої хвилі під час свого візиту у зону проведення АТО. А все винувата клята вишня з дачі Муженка.

5) Ілля Пономарьов, екс-депутат Держдуми РФ отримав українську посвідку на тимчасове проживання. Другіє рускіє із камінг, ахтунг!

6) У НАБУ зробили заяву, що встановлено ряд осіб із “чорної бухгалтерії” Партії регіонів. Також бюро проводить допити і встановлює причетність політиків до діяльності регіоналів. Робимо запаси попкорну і продовжуємо спостереження.

7) Під Широкіним взяли у полон 8 бойовиків, ще трьох під час спецоперації було знищено. На даний момент, вони сидять на пляшці в казематах СБУ і розказують про своє ведення розвідувальної діяльності.

Залишайтесь з нами, патріоти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here